אל תתנו לחובות לנהל את חייכם, תנו לנו לסלול לכם דרך חדשה.

משרד עורכי דין רונן ושות' מעניק ליווי משפטי לחייבים בהליך של חדלות פירעון (פשיטת רגל).

משרדנו חרת על דגלו לפעול באופן מקצועי ומהימן על מנת לאפשר לכל חייב את ההזדמנות לפתוח דף חדש נקי מחובות.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

ליווי מקצועי
צמוד לשיקום
כלכלי

פירעון מהיר
של החובות
הקיימים שלכם

קידום השילוב שלכם
במרקם החיים הכלכליים ביום
שאחרי סגירת החובות

חודלים את החובות. מתחילים הליך של חדלות פירעון.

מהו תהליך חדלות פירעון?

חוק חדש שנכנס לתוקפו בשנת 2019 ומבטל את הוראות פקודת פשיטת הרגל הישנה, וקובע את הוראות הדין הנוגעות לאופן הסדרתם ופירעונם של חובות חייבים פרטיים – יחידים. או במילים פשוטות – תהליך של שיקום והבראה לאדם שנקלע לחובות, ובעקבותיו יוכל להגיע למצב של מחיקה או צמצום משמעותי של חובותיו.

אילו סוגי חובות קיימים?

חובות לנושים פיננסיים (בנקים וחברות אשראי), חובות לנושים פרטיים וכן חובות הנובעים בגין אי תשלום מזונות.

מה החלק שלנו בתהליך?

עם תחילת הטיפול משרדנו יערוך מיפוי של כלל החובות וינתח את הרקע ליצירת החובות, תוך בדיקת נתונים רב תחומית עבור כל חייב וחייב (נכסים, זכויות וכו'). בשלב הבא, משרדנו יגיש בקשה לעיכוב הליכים כללי, כך שהחייב יהיה מוגן מכל הליך מבצעי של ההוצאה לפועל. במהלך ההליך הלקוח ינהל חשבון בנק, כך שמשכורתו וחשבון הבנק שלו יהיו מוגנים מעיקולים.

מה חשוב שתדעו?
חובות בהוצאה לפועל צוברים ריבית – ולכן, ככל ותקדימו לפנות להליך חדלות פירעון – הסיכויים שלכם לשיקום והבראה יהיו גבוהים יותר.

מגיעה לכם הזכות ליהנות מחיים ללא חובות

לקבלת ייעוץ ראשוני ולתיאום פגישה עימנו במשרדינו, אנא מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם.

סיפורי הצלחה

לקוח, בחור צעיר למדי, פנה אל משרדנו כאשר סך חובותיו, בשל קריסה כלכלית מתמשכת, נאמד למעלה מ-527 אלף ש"ח כאשר מתוך זה סך של 35,000 ש"ח בדין קדימה. משרדנו הגיש בקשה לבית המשפט המחוזי במחוז מרכז למתן צו כינוס על נכסיו. משרדנו הצליח להביא לכך שיינתן לחייב צו הפטר חלוט לכלל חובותיו וזאת במסגרת תכנית פירעון בסך 600 ש"ח לחודש ב-38 תשלומים, ובסך הכל, כולל הסכום בקופה, סך של 49,000 ש"ח כנגד ביטול כלל חובותיו!
בני זוג בגילאי ה-60 הגיעו אלינו שבורים ומיואשים. כישלון עסקי קבר את כל חסכונותיהם, והותיר אותם בחובות משותפים לבנקים בסך לא פחות מ-5.3 מיליון שקלים. בנוסף, סבל הגבר ממצב בריאותי קשה, ואיבד את יכולתו לעבוד.היות ולא היו להם כל מקורות הכנסה, ומתוך התחשבות במצבם הבריאותי החליט המנהל המיוחד כי ההחזרים המשותפים שלהם לקופת הכונס יעמדו על כ-700 שקלים בלבד. בחלוף כשנה וחצי מכניסתם להליך פשיטת הרגל, החליט בית המשפט לצמצם את חובותיהם באופן חד – ל- 73 אלף שקלים, וזאת ע"י פריסת החוב לתשלומים חודשיים בסך 1,000 שקלים בלבד ל-23 חודשים, שנוספו לכ-40 אלף שקלים שנצברו בקופת הכונס.
לקוחה שלנו הייתה מצויה מזה שנים רבות בהליכי הוצאה לפועל. סך חובותיה הגיעו לכדי 10,000,000 ש"ח (עשרה מיליון ש"ח)! במסגרת דיון בנוגע לסילוק החובות בלשכת ההוצאה לפועל, נעתר רשם ההוצאה לפועל להצעה מטעמנו לפיה מרשתי תשלם סך של 60,000 ש"ח בלבד. לאחר דיון ממושך בפני כב' רשם ההוצאה לפועל תוך חקירת החייבת, התקבלה הצעתה של מרשתי לפיה היא תשלם סך של 60,000 ש"ח וזאת כנגד סגירת כלל תיקיה בהוצאה לפועל!
לקוח פנה אל משרדנו כאשר סך חובותיו, בשל קריסה כלכלית מתמשכת, נאמד למעלה מ-200 אלף ש"ח. משרדנו הגיש בקשה לבית המשפט המחוזי למתן צו כינוס על נכסיו. משרדנו הצליח להביא לכך שיינתן לחייב צו הפטר חלוט לכלל חובותיו הרגילים, ללא כל תוספת של תשלום במסגרת תכנית פירעון. בסופו של דבר שילם החייב סך של 20,000 ש"ח בלבד, כאשר אלו הכספים שהצטברו בקופה בהליך.
משרדנו ייצג צד ג' (אביו של חייב בפשיטת רגל) בבקשה שהוגשה מטעם מנהל מיוחד לאכיפת הסכם מכר חנות. המנהל המיוחד טען בבקשתו כי לפנינו הסכם מכר אשר דינו להיאכף והפועל היוצא מכך הינו שלחייב הוקנה נכס. משרדנו טען מנגד כי עניין לנו בהסכם שנועד לשם הלוואה ו/או עניין לנו בהסכם שלא קרם עור וגידים לכדי הסכם מחייב וזאת מן הנימוקים הבאים: לא הוכח ששולם כל תשלום כנגד מכר החנות, המשכנתא שנרשמה על הנכס נמחקה וכן הערת האזהרה שנרשמה לטובת אחת הקונות גם כן נמחקה וכן יש בהתנהגות הצדדים כדי להראות כי הצדדים, לבסוף, לא פעלו לקיים את ההסכם. בית המשפט הנכבד קיבל את מלוא טענות משרדנו וקבע כי אין לפנינו כל הסכם בר אכיפה.
הקודם
הבא
וואצאפ
דילוג לתוכן